spol
Vítejte u  b-CONTROLS CZ s.r.o.

Společnost b-CONTROLS CZ s.r.o. vznikla 19.01.2004 zápisem do obchodního rejstříku vedeného krajským soudem v Plzni. Svoji činnost naplno rozvinula o rok později, kdy převzala aktivity svých zaměstnanců, kteří do té doby působili jako OSVČ. Navázala na jejich specializaci a vlastním spojením vytvořila subjekt, který je schopen realizovat složité stavby, technologie, řešit problémy, poradit zákazníkům a ochránit investice do výstavby a technologií vybavenosti staveb.
Našim zákazníkům můžeme nabídnout své zkušenosti, nabyté z dlouholeté činnosti v oborech, ve kterých se specializujeme. Firma klade velký důraz na osobní rozvoj svých zaměstnanců a důsledně dbá na jejich odborné znalosti a další vzdělávání. Spolupracujeme s významnými výrobci a dodavateli technologií a materiálů. Společná činnost není jen v oblasti získávání informací, ale i ve vzájemném vzdělávání našich a jejich zaměstnanců. Oboustranná spolupráce se nám velice osvědčila a umožnila nabídnout zákazníkům moderní řešení využitím optimalizace investic.
Klademe velký důraz na rozvoj naší firmy zpětným investováním do vybavení firmy, jejího zázemí, motivování zaměstnanců. Naším cílem je spokojený zákazník, který u nás najde vždy řešení svého problému.
Firma b-CONTROLS CZ s.r.o. úzce spolupracuje se stavebními firmami a stavebními projekčními kancelářemi.

Naše společnost se zaměřila na dodávku vnitřních technologií staveb od bytů, rodinných domů až po průmyslové stavby. Neustále rozšiřujeme svoji činnost tak, abychom byli schopni poskytnout jak návrh řešení, tak i realizaci a zabezpečili kompletní servis.

     

                                                                                                              © 2013 b-CONTROLS CZ s.r.o.