cv
 
  
Proč centrální vysavač Husky

Zásadní výhodou centrálního vysavače je, že v žádném případě nevíří prach. Tento fakt nemusíme dokazovat, protože vychází z jednoduchého principu umístění centrální vysavačové jednotky mimo obytné prostory. Od této jednotky je veden potrubní systém k jednotlivým zásuvkám rozmístěným po domě tak, aby hadice o standardní délce 9 m dosáhla všude tam, kde je potřeba vysávat prach. Ten pak spolu se vzduchem projde hadicí a potrubím až k jednotce, kde je kvalitně přefiltrován a pak vyfouknut ven mimo dům. Nejjemnější částečky, pyly a alergeny 100% opouští uklízené prostory.

Centrální vysavače Husky jsou ideální pro alergiky

Díky tomu, že jsou umístěny mimo pokoj, kde se právě vysává, tak zde nehrozí, aby se vysátý prach a alergeny vracely zpět. Umístění centrálního vysavače mimo obytné prostory (nejčastěji v garáži, komoře nebo na balkoně) je ten nejjednodušší princip, při kterém nemusíme už dokazovat kvalitu filtrů. Jednoduše řečeno, co centrální vysavač vysaje, projde trubním rozvodem až k jednotce a co nezachytí filtr, tak je vyfouknuto ven mimo obytné prostory. můžete vidět znovu.

Doživotní záruka

Nové modely Husky, které jsou od 18.6. 2010 v nabídce společnosti , mají doživotní záruku na všechny součásti vysavačové jednotky, (kromě filtračních sáčků a uhlíků motoru, které jsou spotřebním materiálem) a 5 let na příslušenství včetně hadice. je to absolutně bezkonkurenční poskytovaná záruka v oboru! Jediné co musíte udělat, je včas zaslat registrační formulář.                 KONTAKT:
                     b-CONTROLS CZ s.r.o.
                     Karlíkova 391/III
                     337 01 Rokycany
                     IČ: 26366771
                     DIČ: CZ 26366771
                     tel.: +420 777 860 119, +420 775 023 234
                            +420 774 822 962, +420 775 617 313
                     e-mail: sekretariat@bcontrols.cz
                     internet: www.bcontrols.cz


    huskya   huskyb  huskyc  huskyd


      huskye  huskyf   huskyz
  
            huskyg    huskys  huskyt

       husky          newag       huskyff
      tlzpet